Jmenuji se Lukáš Pilarik a jsem z Havířova. Studuji obor Informační technologie na Střední průmyslové škole elektrotechnické v Havířově.

Zajímají mne technologie – ať už počítače nebo mobily, baví mne fotografování, programování – nyní nejvíce pracuji na tvorbě WWW stránek, hlavně v redakčním systému WordPress. Ke své práci na počítači používám různé verze OS Windows a v mobilu mám operační systém Android, momentálně verzi 7.1.1.

PROČ JSEM SE ROZHODL, ŽE BUDU STUDOVAT INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE?

Už odmala mne bavila práce na počítači. Když jsem začínal s programováním, tak jsem se začal učit HTML a poté jsem postoupil k programování v Game Makeru, odkud jsem přešel k Microsoft Visual Studio, ve kterém se učím programovat aplikace pro Windows v C#. 

ZKUŠENOSTI:

Programovací jazyky:

C#                                     30%

C                             20%           20%

 

Webové technologie:

WordPress                  65%

HTML                  50%           50%

 

Operační systémy:

Windows          70%           70%

Linux                   10%           10%

 

KONÍČKY:

Mám rád horskou turistiku, rád jezdím na kole, běhám, plavu, hraji florbal, fotím, hraji celosvětově rozšířenou hru Geocaching a také docela hodně času věnuji tvorbě webu a programování aplikací. Od září 2016 jsem florbalovým rozhodčím, nyní licence D pro ČFbU. Momentálně tedy mohu řídit utkání přípravek, elévů/elévek, mladších žáků/žaček, starších žáků/žaček, dorostenců/dorostenek, juniorů/juniorek a žen.


CERTIFIKÁTY:

(po kliknutí na daný certifikát budete přesměrování na online certifikát, pokud je k dispozici)

10. 1. 2017 – Jak na Internet I: Základy používání Internetu (CZ.NIC, z.s.p.o.)

10. 1. 2017 – Vytvořte si web pomocí WordPressu za 20 min. (David Krupička)

18. 11. 2017 – 76 nejčastěji zaměňovaných slov v angličtině (Bronislav Sobotka)


Mohu nabídnout naprogramování WWW stránek v HTML + WordPress, případně aplikace v C# a dále odvirování PC, přeinstalování systému, instalaci ovladačů, zabezpečení PC, poradit se stavbou PC a další. Nebojte se mne kontaktovat.